Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 292

Michael Fuchs *

(Paris 1952 geb.) "Huldigung an Hermes", links unten signiert Michael Fuchs, E. A., Radierung in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 43 x 35 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 220

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.05.2014 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:

Michael Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion in Linz
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.05. - 14.05.2014