Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 268

Alfred Kubin *

Alfred Kubin * - Jarní aukce

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Die Schlafwandlerin", rechts unten signiert Kubin, im Stein monogrammiert und datiert AK (19)44, Lithografie, Raabenr. 627, Passepartout-Ausschnitt ca. 37 x 29 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Alfred Kubin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.05. - 14.05.2014