Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) "Kirche in Paris", rechts unten signiert Augustiner, Öl auf Leinwand, ca. 25 x 29 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1000
Expert: Christian Wiesinger
14.05.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Werner Augustiner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 14.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.05. - 14.05.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-