Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Josef Vietze*

Josef Vietze* - Jarní aukce

(Obergrund 1902-1988 Bischofswiesen) "Blumenstillleben", links unten signiert und datiert J. Vietze (19)66, Öl auf Leinwand, ca. 71 x 76 cm, gerahmt (CW) Ruf 800

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:

Josef Vietze*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.05. - 14.05.2014