Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) "Gebirgslandschaft", rechts unten signiert Wilhelm Kaufmann, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 450
Expert: Christian Wiesinger
14.05.2014 - 15:00
EUR 900,- do EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Jarní aukce |
Datum: | 14.05.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 05.05. - 14.05.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: