Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 107

Maria Kistler *

Maria Kistler * - Jarní aukce

(Cles/Nonnstal, Südtirol 1884-1963 Innsbruck) "Fliederstrauß", rechts unten signiert M. Kistler, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 58 x 75 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 360

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.05.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Maria Kistler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce
Datum: 14.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 05.05. - 14.05.2014