Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

Brillant Kulturperlenohrclips

Brillant Kulturperlenohrclips - Schmuck

Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, 14 gøg12

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

02.05.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Brillant Kulturperlenohrclips

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 02.05.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.04. - 30.04.2014