Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Theodor Georgii

Theodor Georgii - Schmuck

* (Deutschland 1893-1963) Bronzerelief "Hl. Martin mit Bettler", patiniert, beschriftet: Bayrisches Studentenhilfswerk, unten signiert und datiert Th. Georgii 1949, ca. 18 x 15 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Theodor Georgii

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 30.04.2014