Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

12 französische Kaffeelöffel,

12 französische Kaffeelöffel, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, vergoldet, Gewicht 152 g, Meisterzeichen, französischer Garantiestempel, in Kassette, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

22.04.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

12 französische Kaffeelöffel,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.04.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 22.04.2014