Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Österreichische Schule des 18. Jahrhunderts

Österreichische Schule des 18. Jahrhunderts - Starožitnosti, Obrazy

Bildnis einer Dame, Öl auf Leinwand, 83 x 67,5 cm, gerahmt,(GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

22.04.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.04.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 22.04.2014