Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Franz Sager

Franz Sager - Starožitnosti, Obrazy

(1821-nach 1891) zugeschrieben/attributed Madona mit Kind, rückseitig Siegel mit Schriftzug F. Sager, 68,5 x 55,5 cm, im Oval gerahmt, leicht beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.04.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz Sager

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 22.04.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 22.04.2014