Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Peter Paul Rubens, Nachahmer

Peter Paul Rubens, Nachahmer - Antiquitäten & Bilder

Zwei Satyrn, Öl auf Leinwand, 77 x 64 cm, gerahmt, (GS)

Nach dem Gemälde von Rubens in der Alten Pinakothek, München.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

22.04.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Peter Paul Rubens, Nachahmer

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 22.04.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 22.04.2014