Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantring zus. ca. 1,70 ct

Diamantring zus. ca. 1,70 ct - Klenoty

Weißgold 585, Platin 950, Altschliffbrillanten, -diamanten, Arbeit 1. Drittel 20. Jh.,4,3 g, RW 52, in Etuiøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Diamantring zus. ca. 1,70 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 29.04.2014