Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantrautenbrosche

Diamantrautenbrosche - Schmuck

Gold 580, feinvergoldet, tlw. schwarz emailliert, ungarische Amtspunze 1937-196512,2 gøg12

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

30.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantrautenbrosche

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 29.04.2014