Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Altschliffbrillantsolitärring ca. 0,30 ct

Altschliffbrillantsolitärring ca. 0,30 ct - Klenoty

Gold 585, 6,9 g, RW 53øg7

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

30.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Gold 585, 6,9 g, RW 53øg7

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 30.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.04. - 29.04.2014