Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 107

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Malaga 1881-1973 Mougins) "War and Peace", in der Platte beschriftet und datiert 9.8.52 XXII, Serigrafie nach Picasso, Plattengröße 18,5 x 24,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 22.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.04. - 22.04.2014