Andy Warhol
(Pittsburgh 1928-1987 New York) "Gold Sam", in der Platte signiert, Granolithografie in Farbe nach Andy Warhol, Bildausschnitt 40,5 x 30,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.04.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Andy Warhol
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.04. - 22.04.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 10.000,- -
Nach/after Andy Warhol, 10 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.500,-
Položky z jiných aukcí
- Brillant Mabeperlen Ohrclips
- 2005 Château Pavie Macquin, Bordeaux, 94 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Sekretär,