Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2 #

Hanns Kobinger *

(Linz 1892-1974 Gramastetten) "Grundlsee/Steiermark", signiert, datiert H. Kobinger 1940, Holzschnitt, Bildausschnitt 34,5 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

22.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Hanns Kobinger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 22.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 14.04. - 22.04.2014