Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907 #

Ingeborg Strobl *

Ingeborg Strobl * - Starožitnosti, Obrazy

(Schladming 1949 geb.) "Hund", signiert, datiert I. Strobl 82, Mischtechnik mit Collage auf Papier, 37 x 28 cm, unter Glas, (K)

Provenienz: Galerie Grita Insam, Wien Aus einer österreichischen Sammlung

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

15.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Ingeborg Strobl *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 15.04.2014