Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902 #

H. Emblad um 1900

H. Emblad um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Fjordlandschaft, signiert H. Emblad (Karl Kaufmann?), Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

15.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

H. Emblad um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 15.04.2014