Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Heinrich Josef Wertheim *

Heinrich Josef Wertheim * - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1875-1945) Sonnenuntergang und Windmühle, signiert H. Wertheim, Aquarell auf Karton, 39 x 70 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Heinrich Josef Wertheim *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.04. - 15.04.2014