Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-095988/0008

6 Blumenteller,

6 Blumenteller, - Antiquitäten

Pirkenhammer, 19. Jh., Porzellan, farbig gemalte Solitärblumen, Goldrand, Dm. 17,5 cm, verschiedene Pressmarken, Gold etwas berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.02.2018 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

6 Blumenteller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 07.02.2018 - 15:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.02. - 07.02.2018