Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Josef Thoma

Josef Thoma - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1828- 1899) Blick auf den Königssee mit St. Bartolomä, signiert J. Thoma, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Josef Thoma

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 08.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.04. - 08.04.2014