Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 20. Jahrhundert

Künstler 20. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Partie aus Perchtoldsdorf, undeutlich signiert, datiert, Mischtechnik auf Papier, 48 x 61 cm, Passepartout gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 08.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.04. - 08.04.2014