Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 393

gestempelt - Ungarn,

gestempelt - Ungarn, - Briefmarken

sogenanntes SZIGETHVAR - Provisorium, gezähnter Wertstempel aus Ganzsachen - Umschlag, Stpl. SZIGETHVAR/5. VII., sign. Puschmann, F SPEZ Dr. Ferchenbauer 600,-

Expert: Herbert Kotal Herbert Kotal
+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

07.05.2014 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

gestempelt - Ungarn,

+43-1-515 60-297

herbert.kotal@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 07.05.2014 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 07.05.2014