Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 11

gestempelt - Braunschweig Nr. 17 (1/3 Gr. schwarz),

gestempelt - Braunschweig Nr. 17 (1/3 Gr. schwarz), - Briefmarken

sign. Pfenninger und Richter, F MI 480,-

Expert: Erich Kosicek Erich Kosicek
+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

07.05.2014 - 11:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-1-515 60-295

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Briefmarken
Datum: 07.05.2014 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.04. - 07.05.2014