Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 20

Altschliffbrillantarmkette

Altschliffbrillantarmkette - Schmuck

Gold 580, feinvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, Steckschließe, Sicherheitskette, Länge ca. 17 cm, 10 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

24.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Altschliffbrillantarmkette

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 24.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.04. - 23.04.2014