Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 224

Inge Vavra *

Inge Vavra * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Augsburg 1942 geb.) Farbradierung und Linolschnitt"ohne Titel", signiert Vavra, die nr.30/200 Exemplaren,43 x 28 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Inge Vavra *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.04. - 09.04.2014