Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Karl Albrecht Buschbaum *

Karl Albrecht Buschbaum * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(20. Jahrhundert) "Der Königssee in Bayern", signiert K. Albrecht Buschbaum, signiert, Öl auf Leinwand, 100 x 76 cm, gerahmt, Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Karl Albrecht Buschbaum *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 02.04. - 09.04.2014