Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 77

Wolfgang Pavlik

Wolfgang Pavlik - Charity "SOS Mitmensch"

hood-head
2010, Öl auf Leinwand, 30 x 20 cm, Original, hinten signiert

1956 in Wien geboren, lebt und arbeitet in Wien

15.05.2014 - 20:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Wolfgang Pavlik

hood-head

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Charity "SOS Mitmensch"
Datum: 15.05.2014 - 20:00
Místo konání aukce: Österreichische Postsparkasse