Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 76

Oswald Oberhuber

Oswald Oberhuber - Charity "SOS Mitmensch"

Ente
1974, Mischtechnik, 42 x 55,5 cm, gerahmt, Original, signiert

1931 im Iran geboren, lebt und arbeitet in Wien

15.05.2014 - 20:00

Dosažená cena: **
EUR 3.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Oswald Oberhuber

Ente

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Charity "SOS Mitmensch"
Datum: 15.05.2014 - 20:00
Místo konání aukce: Österreichische Postsparkasse