Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 75

Annelies Oberdanner

Annelies Oberdanner - Charity "SOS Mitmensch"

Stehhilfe 2
2007, Lambdaprint, 45 x 30 cm, gerahmt Auflage: 10, hinten signiert

Annelies Oberdanner, 1961 in Innsbruck geboren, lebt und arbeitet in Wien

15.05.2014 - 20:00

Vyvolávací cena:
EUR 530,-

Annelies Oberdanner

Stehhilfe 2

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

+43 1 515 60 351
Aukce: Charity "SOS Mitmensch"
Datum: 15.05.2014 - 20:00
Místo konání aukce: Österreichische Postsparkasse