Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-096703/0010

4 verschiedene Koppchen,

kaiserliche Manufaktur, Wien ende 18. Jh./1817, Porzellan, verschiedene farbig gemalte florale Dekore, 1 Koppchen mit grünem Fond, Höhe 3,8-4,4 cm, unterglasurblauer Bindenschild, 1 Koppchenrand bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

07.02.2018 - 15:46

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

4 verschiedene Koppchen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 07.02.2018 - 15:46
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.02. - 07.02.2018