Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Italienische Schale,

Italienische Schale, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, oval, Wandung mit plastische reliefierten Golfspielern, 26 x 18 cm, Gewicht 344 g, italienisches Beschauzeichen, 20. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

01.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Italienische Schale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 01.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.03. - 01.04.2014