Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 48

Diamantanhänger

Diamantanhänger - Schmuck

Gold 580, ein Altschliffdiamant, österr. Amtspunze 1872- 1922, 4,7 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

03.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Diamantanhänger

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 03.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.03. - 02.04.2014