Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ungarischer Künstler, um 1900

Ungarischer Künstler, um 1900 - Um?ní, starožitnosti, šperky

Mädchen mit Krug und Junger Musikant, Öl auf Leinwand, ca.52 x 27 cm, gerahmt, (Rahmem und Bilder beschädigt), (2), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

02.04.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ungarischer Künstler, um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.03. - 02.04.2014