Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt) "Ein neuer Totentanz", Mappe mit 24 Blättern, Offsetlithografien, Auflage 150 Exemplare, Blattgrößen ca. 42 x 29,5 cm, Mappe etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
02.04.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.04.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.03. - 02.04.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-