Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Wiener Streuer,

Wiener Streuer, - Starožitnosti, Obrazy

farbloses Glas, Bajonettverschluß, durchbrochen mit Monogramm gearbeitet, Höhe 9 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wiener Streuer,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.03. - 24.03.2014