Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060725/0007 -

Ludwig Willroider

(Villach 1838-1915 München) Abendstimmung, signiert, datiert Lud. Willroider 1906, Öl auf Leinwand, 50,5 x 68,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.11.2017 - 14:40

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Ludwig Willroider

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.11.2017 - 14:40
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online