Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.) Betitelt "Schiele tanzt", links unten signiert und datiert Attersee 2013, Mischtechnik auf Karton, Blattgröße ca. 44 x 32 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 2.400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.11.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 4.250,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Christian Ludwig Attersee *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten - Herbstauktion
Datum: 21.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 13.11. - 21.11.2017