Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wohl Deutscher Maler, 20. Jhdt.

Wohl Deutscher Maler, 20. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Landschaft mit Burgen im Frühling" Öl auf Leinwand, 50 x 90 cm, Farbfehlstellen, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

27.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 27.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.03. - 27.03.2014