Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt

(wohl Deutsch, Ende 19. Jhdt.) "Studienkopf eines Pfeife rauchenden Mannes" Öl auf Holz, 23 x 17,5 cm, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

27.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Unbekannt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 27.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 21.03. - 27.03.2014