Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 481

Applikationsteil - Engelskopf, 18. Jhdt.

Applikationsteil - Engelskopf, 18. Jhdt. - Velikono?ní aukce

Holz, halbplastisch geschnitzt, überarbeitete Polychromfassung, Höhe ca. 17 cm, beschädigt Ruf 140

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.04.2014 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 280,- do EUR 300,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Datum: 16.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 16.04.2014