Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 172

Arturo NOCI *

Arturo NOCI * - Osterauktion - Kunst und Antiquitäten

(Rom 1875 - 1953 New York) "Stillleben mit Fiasco, Glas, Orangen und Kaffeemühle" unten links signiert: Arturo Noci, datiert: 1892, Öl auf Holz, ca. 19 x 12 cm, gerahmt Ruf 800

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

15.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,-

Arturo NOCI *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Osterauktion - Kunst und Antiquitäten
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 15.04.2014