Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 150

SLENEK?

SLENEK? - Velikono?ní aukce

(wohl Böhmisch, Ende 19. Jhdt.) "Alter Bauer mit Pfeife" links signiert und beziffert: Slenek 225,50, Öl auf Leinwand, ca. 43,5 x 31,5 cm, masseverzierter Rahmen Ruf 300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.04.2014 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-

SLENEK?

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 15.04.2014