Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 131

Ludwig RUBELLI von STURMFEST

Ludwig RUBELLI von STURMFEST - Velikono?ní aukce

(Zara, Dalmatien 1842 - 1905 Graz) "Segelregatta vor Pula" unten links betitelt: Pola 10. April 1892, unten rechts signiert: L. de Rubelli, Ortsangabe: Gorizia, datiert: 1892, n. 451, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 101 cm, kleine Farbfehlstelle Ruf 2000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.04.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 12.500,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-

Ludwig RUBELLI von STURMFEST

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 15.04.2014