Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 129

Jacob Matthias CARLMEYER

Jacob Matthias CARLMEYER - Velikono?ní aukce

(Fredrikshald 1802 - 1883 Kristiania) "Norwegische Küstenlandschaft"unten rechts signiert: J. Carlmeyer, datiert: 1872, Öl auf Leinwand, ca. 42 x 59 cm, gerahmt Ruf 900

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

15.04.2014 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,-

Jacob Matthias CARLMEYER

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikono?ní aukce
Datum: 15.04.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 15.04.2014