Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Künstler 20. Jahrhundert

Künstler 20. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Orientalische Strassenszene, signiert Lud. Hont (?), Öl auf Leinwand,70 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.03.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.03. - 24.03.2014