Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Zsigmond Vajda

Zsigmond Vajda - Starožitnosti, Obrazy

(Bukarest 1860-1931) Odaliske, signiert Zsigmond Vajda, Öl auf Leinwand, 85 x 69 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Zsigmond Vajda

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.03. - 24.03.2014