Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Georg Geyer

Georg Geyer - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1823-1912) Landschaft bei Edinburgh, signiert und datiert Geyer (1)867, bezeichnet "Edinburgh", Aquarell über Bleistift auf Papier, 23 x 36 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

24.03.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Georg Geyer

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.03.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.03. - 24.03.2014